شرایط استفاده از خدمات GoToClass

لطفا شرایط استفاده از خدمات (TOS) را پیش از ثبت نام در GoToClass یا هرگونه استفاده از سایت (و تمامی صفحات موجود در این دامنه) مطالعه فرمایید، صفحات دامنه شامل محتوای آموزشی، اتاق گفتگو و سرویس های الکترونیکی دیگر سایت است. توضیحات این صفحه توافقنامه های بین شما و GoToClass هستند. با استفاده از این سایت چه ثبت نام کرده باشید چه نه، شما قانوناً قوانین GoToClass را قبول میکنید ، اگر نکته مبهمی در قوانین مطرح شده وجود دارد پیش از استفاده از سایت، از مفهوم آنها اطمینان پیدا کنید.
GoToClass حق این را دارد که قوانین TOS را بدون هشدار قبلی تغییر دهد. تغییراتی که ایجاد می شوند بلافاصله در این صفحه وب منتشر و تاریخ انتشار آنها نیز ذکر می گردد. علاوه بر این، تغییر در TOS از طریق ایمیل به کاربران سایت اطلاع رسانی خواهد شد. بدیهی است تعهدات شما نیز هماهنگ با به روز شدن قوانین تغییر خواهند کرد و در صورت عدم موافقت با تغییرات وضع شده، می توانید همکاری خود را با سایت خاتمه دهید.

توضیح GoToClass

GoToClass دوره های آنلاین را در اختیار همگان قرار میدهد و فرصت تعامل دانشجو با استاد و دانشجویان با یکدیگر را فراهم میکند، همچنین کار هر دانشجو را به صورت فردی ارزیابی کرده و برای دانشجویانی که توانمندی خود را به اثبات می رسانند اقدام به صدور گواهینامه خواهد کرد.

قوانین رفتاری آنلاین

شما نسبت به استفاده از سایت و پست های کاربری خود متعهد و مسئول هستید. “پست کاربری” شامل تمام متون ثبت شده و منتشر شده در صفحات سایت توسط شما و دیگر کاربران است، که شامل پست های تالارهای گفتگو، ویرایش متون مرجع، یادداشت ها، سوالات، نظرات، ویدئو ها و تمامی فایل های آپلود شده می باشد. همچنین متعهد می شوید که از این سایت مطابق با قوانین کشوری و بین المللی مانند قوانین کپی رایت و قوانین مرتبط با تبادل اطلاعات در جمهوری اسلامی ایران استفاده نمایید.
یکی از شرایط استفاده از سرویس های GoToClass این است که به هیچ عنوان نباید به طریقی از سایت استفاده کنید که باعث خرابی، از کار افتادن، مختل شدن هر کدام از سرورها یا شبکه های متصل به سرورهای GoToClass شوید و یا با استفاده از هر ابزار دیگری در سایت تداخلی ایجاد کنید. نباید هیچ اقدامی برای دسترسی یافتن بدون اجازه به سایت، حساب های کاربری دیگر، سیستم های کامپیوتری یا شبکه هایی که به هرکدام از سرورهای GoToClass وصل هستند، انجام دهید. نباید تلاش کنید که به محتوایی از سایت که عمداً در دسترس کاربران قرار ندارد، دسترسی پیدا کنید.
لیست موارد ممنوعه به شرح زیر است:

 • محتوایی که به هر نحو مضمون تهدید و توهین داشته باشد.
 • محتوایی که به هر نحو تشویق کننده انجام کاری غیرقانونی داشته باشد.
 • مطالب و محتوایی که مالکیت معنوی را نقض می کند، از جمله کپی رایت و علائم تجاری و غیره.
 • محتوا و مطالب ضددین، منحرف، زشت و ناپسند، غیر قانونی.
 • ویروس، تروجان، بمب های زمان، فایل های خراب، نرم افزارهای مخرب، جاسوس افزارها و یا هر نرم افزار مشابه دیگر که به کامپیوتر ها صدمه بزند.
 • محتوایی که تعمداً سبب گمراه کردن دیگران از طریق اطلاعات ناصحیح باشد.

علاوه بر این شما متعهد می شوید اطلاعاتی مثل لیست یا پوشه ی کاربران سیستم، کتاب های آنلاین، پست های کاربران و اطلاعات کاربران را دانلود نکنید، و خود به صورت دروغین معرفی نکنید، هرچند مختارید که به صورت ناشناس و بدون فاش شدن هویتتان فعالیت نمایید.

حساب های کاربری و دسترسی ها

به منظور ثبت نام و فعالیت در سایت، باید یک نام کاربری، ایمیل، و گذرواژه انتخاب کنید تا یک حساب کاربری اختصاصی برای شما ایجاد شود. نباید به هیچ دلیل و در هیچ شرایطی اطلاعات حساب کاربری خود را در اختیار شخص دیگری بگذارید. در هنگام ساخت حساب کاربری از شما اطلاعات اختیاری اضافی(همانندآدرس) نیز گرفته می شود. لطفا تمامی اطلاعات را دقیق و به روز وارد کنید.
GoToClass نسبت به حفظ امنیت و حریم شخصی شما متعهد است.

حقوق شما در استفاده از GoToClass

تمامی اطلاعات و محتوای سایت توسط قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین کپی رایت خارجی محافظت شده هستند مگر اینکه در دامنه ی اصلی خلاف این نکته ذکر شود. هرمحتوایی اعم از مطالب، امتحان ها، ویدئو و عکس ها، و دیگر محتوای موجود در دوره ها که در سایت قابل ملاحظه می باشد برای استفاده شخصی کاربر و ارتباط با دوره ی آموزشی وی است. موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ و شرکای تجاری آن در تلاشند تا محتوای غیر انحصاری بیشتری تهیه نمایند تا در اهداف دراز مدت GoToClass برای امکان دسترسی آموزشی در سراسر جهان پیشرفت های بیشتری حاصل شود.
در خصوص مستندات مرجع، کتب دیجیتال، مقالات و اطلاعات دیگر سایت که استفاده از این اطلاعات دارای قوانین و شرایط خاص می باشد، قوانین و مقررات استفاده از آنها نیز به همراه خود این منابع منتشر می گردند که شما در زمان استفاده از این سایت متعهدید از این قوانین پیروی کرده و کپی رایت و تمام قوانین متمم محتوای سایت را رعایت کنید.

پست گذاشتن کاربران

ضمانت پست های کاربران: با ارسال پست های کاربری خود، شما تایید و سپس تضمین می کنید : (1) که حق،مجوز، رضایت نامه، و اجازه های لازم برای تولید، اصلاح و انتشار دوباره پست را به GoToClass و کاربرانش می دهید و (2) اینکه پست های کاربری ارسال شده توسط شما نباید حقوق شخص ثالث را نقض نموده یا به آن تجاوز کند. شما بدون دخالت GoToClass ، به تنهایی مسئول پست های کاربری و عواقب ارسال و انتشار آنها هستید.

مجوزهای اعطا شده بهGoToClass : با ثبت و توزیع پست های کاربری درون سایت، شما به GoToClass یک مجوز بین المللی، غیرانحصاری، دائمی، و غیر قابل فسخ برای نمایش، اجرا، بازسازی، اصلاح، و توزیع مجدد می دهید، همچنین، پست های کاربری، چه به صورت کامل چه جزئی، به هر نوعی از فرمت رسانه ای میتواند مورد استفاده قرار گیرد.

مجوزهای اعطا شده به کاربران GoToClass: با ثبت و انتشار پست های کاربران روی سایت، به هر کاربر روی سایت مجوز غیرانحصاری دسترسی به پست های ارسالی تان را می دهید و ایشان می توانند از پست های کاربری شما برای مقاصد شخصی خود استفاده کنند

گواهینامه پایان دوره

موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ یا سازمانهای همکار که دوره های آموزشی روی این سایت را فراهم می کنند، گواهینامه ی پایان دوره را به دانشجویانی که با موفقیت دوره را گذرانده اند، و پس از پرداخت هزینه، اعطا می نمایند. گواهینامه ها با عنوان “gtcX ” و ذکر نام GoToClass اعطا خواهند شد.
وقتی شما از طریق GoToClass دوره ای می گذارنید، دانشجو محسوب نمی شوید، و این دوره ها به منزله ثبت نام در هیچ یک از رده های تحصیلی دانشگاهی و رشته های دانشگاهی نیست. دانشجویان مجاز به استفاده از هیچ یک از منابع موسسه بیش از آن چیزی که در سایت و به صورت آنلاین برای ایشان قرار داده شده است نخواهند بود.

علائم تجاری

نام های GoToClass و سازمان های همکار و لوگوهایشان و هر چیزی که این سازمانها فراهم کنند تحت امتیاز همان سازمان خواهد بود. دانشجویان مجوز استفاده از هیچکدام از این علائم تجاری را نخواهند داشت مگر آنکه اجازه کتبی از طرف موسسه و سازمان ها را داشته باشند. دانشجویان نباید از هیچ یک از این علائم تجاری، برای اهداف تبلیغاتی یا هر راه دیگری که عمدا یا سهوا نشان دهنده تاییدیه از سمت این موسسات باشد، استفاده نمایند.
حقوق علائم تجاری که در سایت دیده می شوند، متعلق به مالکان این موسسات می باشد.
حق استفاده از هر علامت تجاری نمایش داده شده در سایت بدون اجازه کتبی از صاحب علامت تجاری ممنوع است.

قانون کپی رایت

صاحبان کپی رایت که شکایتی دارند یا فکر میکنند محتوای آنها در این سایت مورد تعرض قرار گرفته شده است باید با مسئول تخلفات کپی رایت GoToClass با آدرس ایمیل : info@gotoclass.ir و یا به آدرس خیابان ولیعصر، نبش خیابان فاطمی، کوی بوعلی سینای شرقی پلاک 17 و یا شماره تماس 88995350 تماس حاصل نمایند.
اعلام نقض قانون باید شامل موارد زیر باشد:

 • مشخص کردن موضوع و کار کپی شده، و در صورت تعدد موارد، لیستی از موارد نقض قانون تهیه شود.
 • مشخص بودن محتوایی که ادعا می شود مورد نقض قوانین کپی رایت قرار گرفته است. اطلاعات کافی (برای مثال آدرس اینترنتی، IP، آدرس و نام کامپیوتر)برای دستیابی به موارد تخلف در اختیار موسسه قرار گیرد.
 • اطلاعاتی که به ما اجازه دهد با شخص/اشخاص شاکی تماس بگیریم (آدرس ایمیل، شماره تلفن)
 • سندی که ادعای شخص ثالث را ثابت کند که این اطلاعات با اجازه ی خودشان استفاده نشده است.
 • سندی که ثابت کند بیانیه دقیق است و شخص مدعی/شاکی از طرف صاحب کپی رایت اجازه پیگیری امور را دارد.

محدودیت های تعهد

GoToClass و همکارانش عدم ایجاد اختلال در سایت یا فعالیت بدون اشکال آن را تضمین نمی کنند، و از ویروس ها و دیگر محتوای صدمه زننده در امان نیستند، و اینکه دوره ها و محتوای فراهم شده در دوره ها تمامی نیازها و توقعات شما را لزوماً فراهم نخواهد کرد. GoToClass و همکارانش همچنین تضمین نمی کنند که اطلاعات دقیق، بدون غلط و کامل باشد و یا هر دوره ی اختصاصی ادامه اش آماده و در دسترس قرار گیرد.
منظور از همکاران GoToClass سازمانهایی است که مایل به همکاری باشند.
استفاده از سایت، محتوای آن، و خدماتی که از طریق سایت امکان پذیر شده به عهده دانشجو می باشد. دسترسی صحیح به اطلاعاتی که دانلود می شود، محتوا یا داده های سایت، یا هر مرجعی که مورد استفاده قرار می گیرد، به عهده دانشجوست و دانشجو به تنهایی مسئول هرگونه خرابی یا از دست دادن اطلاعاتی که در نتیجه ی دانلود یا استفاده از محتوا و داده های سایت بوده، می باشد

عدم مسئولیت در قبال پست های کاربران

GoToClass و همکارانش هیچ مسئولیتی در قبال تضمین صحت پست های ارسالی توسط کاربران ندارند. نظارت بر مفید و قابل اعتماد بودن و رعایت حقوق کپی رایت آنها نیز به عهده GoToClass نمی باشد. می توانید در قبال اطلاعاتی که ناصحیح، توهین آمیز، غیر قانونی و … هستند اقدام قانونی انجام دهید و GoToClass به اقدام شما احترام می گذارد. نه GoToClass و نه همکارانش هیچ نظارت و دقتی روی پست های کاربران و ارتباط آنها با یکدیگر روی سایت ندارند
هرچند GoToClass حق مطالعه ی پست های کاربران را دارد و توانایی ویرایش یا پاک کردن(تمام یا قسمتی از آنها را) داراست. هرپستی از کاربران میتواند در هر زمانی و به هر دلیلی توسط GoToClass و همکارانش اصلاح یا حذف شود. هر پستی از کاربران که مخالف قوانین سایت باشد می تواند بدون اخطار قبلی حذف گردد.

لینک به سایتهای دیگر

ممکن است لینک دسترسی به سایت های دیگر که توسط اشخاص یا گروه های دیگری اداره می شوند، در سایت وجود داشته باشد. GoToClass و همکارانش مسئولیتی در قبال آنها ندارند. اگر تصمیم دارید روی لینک ها کلیک کنید مسئولیت عواقب آن با خودتان خواهد بود.
GoToClass و همکاران مسئول مشکلات و خرابی هایی که برای شما پیش می آید نیستند.
طبق قانون، نه GoToClass نه همکارانش هیچ تعهد و الزامی در برابر خرابی های مهم، غیر مستقیم، کیفری، خاص، تصادفی، قابل پیش بینی و غیر قابل پیش بینی(مواردی مثل توهین کاربران،اختلال در اطلاعات،از دست دادن اطلاعات، اختلال در دسترسی داده ها و .. .) ندارند.

تضمین خسارت

GoToClass و همکاران، شرکت های تابعه،وابستگان،اعضای هیئت رییسه،دانشجویان، همکاران، اعضای قانونی، ارگان های مربوطه و کارمندانش از خسارت و دعوی های شخص ثالث مصون هستند. بهتر است از هرگونه فعالیتی که باعث هرگونه خرابی و از دست رفتن اطلاعات (حقیقی یا مجازی) شود خودداری نمایید

قوانین فسخ

کاستن از دوره ها یا محتوای آنها : GoToClass با توجه به شرایط و صلاحدید میتواند دوره مورد استفاده شما یا شرکت شما را ، به هر دلیلی یا بدون دلیل، با اخطار قبلی، خاتمه دهد.
GoToClass حساب کاربرانی که مکررا اقدام به نقض کپی رایت می کنند را مسدود نماید.
کنسلی یک دوره، شروع با تاخیر، برنامه ریزی مجدد دوره، تغییر شکل برگزاری دوره ، پاک کردن محتوا از سایت،یاقطع خدمات ارائه شده در زمره حقوق GoToClass و همکاران آن می باشد.
اگر به همکاری با سایت علاقه ندارید می توانید هر زمان که مایل بودید همکاری خود را با آن خاتمه دهید. حقوق شما در قبال سایت بلافاصله پس از قطع همکاری، قطع خواهد شد ولی همچنان به قوانین سایت متعهد خواهید بود

کل موافقت ها

قوانین این صفحه، موافقتنامه های قبلی شما و GoToClass را لغو می کند.
قابلیت جدا شدن و فسخ قوانین سایت: ناتوانی GoToClass در فراهم کردن هر یک از قوانین موجود در سایت، آن را فسخ نمی کند. اگر هر یک از این مقررات توسط هر مرجع قانونی، غیرقانونی خوانده شود آن فسخ می شود، در این صورت باقی مقررات به شکل کامل به قوت خود باقی می مانند.
قانون: با ثبت نام در دوره ها دانشجو موظف به رعایت قوانین سایت می باشد و هر گونه اقدام خلاف مقررات که از طریق سایت اعمال شود، توسط قوانین بررسی اختلافات و مقررات جمهوری اسلامی ایران و توسط دادگاه های جمهوری اسلامی ایران پیگیری خواهد شد.
هیچ اعتراضی به قوانین جمهوری اسلامی ایران (شامل هرگونه دفاع یا اعتراض به کمبود/نبود قوانین صحیح در دادگاه) وارد نخواهد بود.