جادی میرمیرانی

جادی میرمیرانی برنامه‌نویس و دانشمند داده‌ای با بیش از بیست سال سابقه برنامه‌نویسی حرفه‌ای است که تجربه زیادی در زمینه تدریس در حوزه آی تی دارد. از مجموعه آموزش های پرطرفدار او میتوان به آموزشلینوکس اشاره کرد که در آن سرفصلهای lpic-1 را پوشش می‌دهد این دوره در وب‌سایت‌های مختلف با عنوانlpic جادی یا لینوکس جادی شناخته می‌شود. اما تدریسهای او به همین مورد محدود نمیشود. جادی علاوه بر این در وبسایت شخصی خود مجموعه‌ای از پادکستها و ویدیو کستها را برای علاقمندان به برنامه نویسی منتشر می‌کند و گاهگاهی دست به ترجمه کتابهای تخصصی می‌زند. یکی از فعالیت‌های او در زمینه تدریس برنامه نویسی همکاری ایشان با سایت GoToClass است که در آن به آموزش زبان برنامه نویسی پایتون می‌پردازد. علاقه به یادگیری، انتقال دانش خود به دیگران و حمایت از حق آموزش او را به شخصیتی دوست داشتنی و محبوب در میان دوست داران کامپیوتر و برنامه نویسی تبدیل کرده است.

در زیر دو دوره با عنوان های آشنایی با پایتون و پایتون مقدماتی را مشاهده میکنید. که دوره آشنایی با پایتون دوره رایگانی است که جهت آشنایی دانشجویان با نحوه تدریس او و امکانات GoToClass در سایت قرار گرفته است. در دوره پایتون مقدماتی آموزش پایتون جادی به صورت کامل قرار گرفته است که شما میتوانید با شرکت در این دوره و آزمونهای آن علاوه بر یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون مدرک مورد تایید وزارت علوم را نیز دریافت کنید.
همچنین همکاری جادی و GoToClass سبب شکل گیری نخستین دوره MOOC فارسی زبان شد که در این دوره بیش از 4600 دانشجو حضور داشتند.

صفحات وی در شبکه های اجتماعی را می توانید از طریق لینک های زیر دنبال کنید

jadi.net
Instagram
Telegram
+Google