من می‌خواهم را ارتقا دهم.

رضا زیوی متولد 1362 هستم. از سال 1386 در کار توسعه منابع انسانی و آموزش و تحقیق در این موارد فعالیت داشته ام. 

دوره های مهارتهای برقراری ارتباط موثر و زبان بدن و تیپ های شخصیت شناسی و مواردی از این قبیل رو تدریس می کنم.


میثم منصف هستم و به عنوان یک backend developer مشغول به کار می باشم . حدود 12 سال است در حوزه برنامه نویسی و امنیت فعالیت می کنم.


محمد صمیمی از سال 1380، یکی از مدرسین با سابقه دوره های پیشرفته مایکروسافت و سیسکو به حساب می آید. تجربه کاری بالای او در زمینه مدیریت شبکه و کار در محیط های عملیاتی در کنار بیان شیوای او در ارائه مطالب، باعث شده است تا طی ساله های گذشته دانشجویان بسیاری را به بازار کار معرفی کند. پرداختن به مفاهیم تئوری در کنار  تمرکز جدی بر روی مفاهیم عملی از جمله ویژگی های دوره های او به شمار می رود.


مهدی یوسفی نژاد عطاری مدرس دوره آموزش PMBOK ، کارشناس مهندسی صنایع و کارشناس ارشد مهندسی صنایع  و دارای مدرک دکتری مهندسی صنایع می باشد. او بیش از سیزده سال سابقه فعالیت در حوزه مدیریت پروژه را داراست و در سال های اخیر به تدریس در حوزه های مختلف مدیریت پروژه و زنجیره تامین مشغول بوده است.


امیرحسین تقی‌لو
ــ مدرس، محقق، مترجم و استاد دانشگاه ــ
تحصيلات آكادميک وی در رشته‌ى زبان و ادبيات انگلیسی در مقطع كارشناسى و آموزش زبان انگلیسی در مقطع كارشناسى ارشد بوده است. او از ۱۳۸۳ تا به حال به شكل حرفه‌ای و عملى در هر يک از حوزه‌های فوق فعالیت می‌کند.


آیدین اسلامی، طراح و توسعه دهنده نرم افزار ، تولید کننده و مجری برنامه های علمی و آموزشی، ساکن کالیفرنیا در آمریکاست.


محمد اکبری مهندس نرم افزار و برنامه نویس IOS و توسعه دهنده و مدرس و محقق در حوزه ی نرم افزار با چند سال سابقه در این زمینه می باشد.

محمد اکبری به رغم علاقه ای که به برنامه نویسی داشت رشته حسابداری در دانشگاه را رها کرد و به دلیل علاقه بسیار زیادی که به محصولات اپل داشت، اپل و دنیای اپل را انتخاب کرد و به یک توسعه دهنده IOS وهمچنین یک طراح در زمینه موبایل تبدیل شد.


مهدی خالقی ، دارای مدرک کارشناسی نرم افزار است. او از 15 سالگی به برنامه نویسی علاقه مند شد و  قریب به 11 سال به صورت حرفه ای در زمینه برنامه نویسی و تولید نرم افزار ( ویندوز ، وب ، موبایل و …) فعالیت داشته است.

وی 8 سال به صورت حرفه ای در حوزه تدریس و تولید محتوای آموزشی و همکاری با آموزشگاه های معتبر کشور و به صورت تخصصی در حوزه برنامه نویسی فعال  بوده است .


بهروز جدیدی دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از اساتید دوره برنامه نویسی به زبان ++C است.او از مدرسین برتر در سال های اخیر بوده است و تجربه تدریس زبان های برنامه نویسی مختلف ( C++، Fortran، Matlab و … ) و همچنین نرم افزارهای مهندسی مختلف ( Fluent, OpenFoam, Olga, Hysys و … ) را به صورت خصوصی و در آموزشگاه های تهران را دارد.


ناصر کارگر در  سال 1379 در رشته کارشناسی کامپیوتر(نرم افزار)  فارغ التحصیل شده است.فعالیت کاری خود را قبل از اتمام دوره کارشناسی با انجام پروژه  نرم افزار طراحی ladder  در محیط plc شروع کرده.در حین انجام پروژه ، تحقیقات خود را در زمینه هوش مصنوعی ، شبکه های عصبی و رباتیک ادامه داده و در سال 1380  به عنوان نماینده  سازمان پژوهشهای صنعتی ایران در تیم تحقیق و تدوین دوره رباتیک سازمان فنی و حرفه ای انتخاب شده است.در زمان اجرای پروژه های خود ، از سیستم عامل لینوکس استفاده می کردند، چون تنها سیستم عاملی بود که تمام ابزارهای برنامه نویسی و نرم افزاری سیستمی مورد نیاز را داشت.علاوه بر برنامه نویسی در محیط لینوکس ، به دلیل ماهیت شبکه ای بعضی از پروژه ها ، شروع به پیاده سازی سرویس های شبکه ای لینوکس نمود.در سال 1382 با ثبت شرکتی ، فعالیت شخصی خود را در زمینه طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری و تولید نرم افزار شروع کرد.

علاوه بر اجرای پروژه های مختلف در وزارتخانه ها و موسسات خصوصی ،  تجربه آموزشی ایشان از سال 1380 با تدریس دوره مبانی کامپیوتر در دانشگاه آزاد کرج شروع شد و تا سال 1390، بیشتر فعالیت آموزشی وی  تدریس دوره های برنامه نویسی و شبکه های صنعتی (plc)  بود اما از سال 1390 تا هم اکنون (1397)به صورت جدی  در حال تدریس دوره های مختلف شبکه هستند.هم اکنون به عنوان مدرس دوره های لینوکس و سیسکو با موسسه ارژنگ همکاری  دارند وهمچنین  به عنوان مدرس دوره های لینوکس ، سیسکو و امنیت در آموزشگاه های دیگر مشغول فعالیت می باشند.


حامد کوه فلاح با بیش از 16 سال سابقه کار تخصصی در زمینه تکنولوژی ویپ یکی از پیشروان فعال در این حوزه در کشور بوده است، ایشان نماینده و مدرس رسمی الستیکس و ایزابل در ایران می باشد و با بنیان نهادن پایگاه ویپ ایران و برگزاری دوره های تخصصی ویپ تلاش شایانی در پیشبرد این علم در سالیان گذشته نموده اند.


علیرضا حمداللهی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد اقتصاد است و سال ها در زمینه طراحی وب و دیجیتال مارکتینگ فعالیت داشته است. او در حال حاضر مشغول فعالیت کاری و تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی، مجتمع فنی تهران و گروه دوران می باشد. این دوره ها شامل مواردی از قبیل وردپرس، طراحی وب سایت، جاوااسکریپت، سئو، دیجیتال مارکتینگ و … می باشد. پروژه برنامه زنده 626 در شبکه اول سیما (1394)، پروژه های سازمانی و بانکی در سطح کلان و چند پروژه بین المللی را نیز در کارنامه خود دارد.

صفحه لینکدین: https://linkedin.com/in/alireza-hamdollahi