من می‌خواهم را ارتقا دهم.

 آرش پژنگ دانشجوی سال آخر دکترای مدیریت فناوری اطلاعات و استاد دانشگاه تهران و مدرس دوره های مارکتینگ در آموزشگاه های معتبر تهران است. او دارای مدارک معتبر بین المللی از بنیاد آکسفورد انگلستان، گوگل می باشد. در حال حاضر مدیر فروش و بازرگانی یکی از شرکت های معتبر نفت، گاز و پتروشیمی اماراتی می باشد. عضو تیم مارکتینگ و توسعه کسب و کار پیام رسان آیگپ، مدیر تیم محتوای سوشال مدیای آکادمی آنلاین باشگاه پرسپولیس و مشاور و مجری بسیاری از کمپین های بازاریابی و  تبلیغاتی شرکتها و  استارت آپ های بزرگ بوده است.


 بیش از 20 سال تجربه حضور پست های مختلف اجرایی و مدیریتی در صنعت را دارد و از سال 1392 به طور متمركز بر آموزش و توسعه رهبران در صنایع و سازمان های مختلف برای مدیران و رهبران سازمانی، به عنوان مدرس فعالیت دارد. او در حال حاضر رئیس كارگروه آموزش و پژوهش انجمن مدیریت ایران، مدرس سازمان مدیریت صنعتی و عضو فدراسیون جهانی كوچینگ ICF است و معمولا در سازمان ها در چهار نقش اصلی مدرس، مشاور وارزیاب(جوایز ملی كیفیت، منابع انسانی و آموزش) و كوچ ایفای نقش دارد.
او در سازمان ها و صنایع متنوع از جمله صنعت خودرو،صنعت فولاد، صنعت نفت و گاز، بانكداری، صنعت ریلی، گردشگری و … همكاری در یكی از نقش های اشاره شده را دارد.


داود احمدی با یک دهه سابقه در دنیای فناوری اطلاعات تجربه حضور بعنوان طراح، مجری و مشاور در پروژه های مختلف مراکز داده علی الخصوص مراکز داده مدرن مبتنی بر نرم افزار و مجازی سازی در سطوح سرور، شبکه و ذخیره ساز را داراست. ایشان در حال حاضر بعنوان مشاور در کنار شبکه بانکی و حمل و نقل کشور حضور دارد.


اینجانب مهدی نجفی نهر کارشناس ارشد مهندسی صنایع هستم. دوره های مرتبط با فروش و بازاریابی را بصورت سازمانی آموزش دیده وحدود ده سال است که در این زمینه مشغول تدریس و ارائه مشاوره فروش هستم. خودم فروش را از دهه 80 به عنوان کارشناس فروش شروع کرده و در صنایع مختلفی در این حوزه مشغول فعالیت بودم. دوره های مرتبط با فروش را بصورت مجازی در موسسات خارجی و حضوری با اساتید بنام خارجی و داخلی این حوزه گذرانده ام. پس از این مدت معتقد هستم فروش یکی از سخت ترین و در عین حال چالش برانگیز ترین شغل های دنیاست و فقط کسانی در این امر موفق می شوند که در وهله اول علاقه داشته و نگرش مثبتی نسبت به این شغل داشته باشند. دنیای فروش از نظر درآمد انتها ندارد.توصیه می کنم دوستانی که از زندگی یکنواخت خسته شده و دنبال چالش در زندگی خود هستند حتما وارد دنیای فروش شوند.


دارای مدرک کارشناسی در رشته  مهندسی کامپیوتر- گرایش نرم افزار و دانشجوی رشته مهندسی پزشکی. مدرس دوره های کامپیوتر  به ویژه دوره های پایه در آموزشگاههای کشور از سال 83 تاکنون. شاغل در آزمایشگاههای مکاترونیک و Mems دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مدیریت داخلی یکی از آموزشگاههای معروف در کرج.


مختصص دوره های امنیت درحوزه تست نفوذ و شبکه و ،نزدیک به 8 سال سابقه آموزش و پروژه های امنیت دارم . مدرس دوره های تست نفوذ.


آی‌سان بنی‌هاشمی کوچ نقاط قوت و مدرس مهارت‌های کوچینگ در آکادمی کوچینگ FCA انگلستان است.
آی‌سان بنی‌هاشمی فارغ‌التحصیل رشته EMBA در مقطع کارشناسی ارشد از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران هست. وی بیش از شش سال سابقه فعالیت در حوزه کوچینگ را دارد و دارای تأییدیه PCC از ICF هست. همچنین از سال ۱۳۹۸ به‌عنوان بازرس در هیئت‌مدیره انجمن کوچینگ ایران فعالیت دارد. او بیش از ۱۰۰۰ ساعت تجربه کار با مراجعین از سراسر دنیا و بیش از ۵۰۰ ساعت تجربه تدریس مهارت‌های کوچینگ را دارد.


عزیز کوچ تایید صلاحیت شده در سطح(Associate certified coach) ACC از فدراسیون بین المللی کوچینگ ICF می باشد و بیشتر از 400 ساعت تجربه کوچینگ با مراجعانش در زمینه های توسعه فردی، رهبری، کسب و کار، مدیریت اجرایی و … دارد.
عزیز همچنین مدرس یک برنامه آموزشی معتبر در زمینه کوچینگ است. عزیز این دوره ها را از طریق همکاری با آکادمی کوچینگ فارسی زبانان FCA اجرا می کند.
عزیز بیشتر از 16 سال در زمینه مدیریت کیفیت و مدیریت منابع انسانی در سازمانهایی با فرهنگ ها و زمینه های کاری مختلف مسوولیت اجرایی داشته و با بیشتر از 50 شرکت بعنوان مدرس، ارزیاب یا مشاور در زمینه مدیریت منابع انسانی همکاری داشته است.
علاقه‌مندی اصلی عزیز کسب‌وکار و ارتباطات انسانی در کسب‌وکار است و اعتقاد راسخ دارد که یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین ابعاد یک کسب و کار، دیدگاه مدیران آن نسبت به ارتباطات و شیوه همکاری افراد در آن می باشد. پیرو همین علاقه مندی در سال ۲۰۱۵ کتاب Rework را به همراه فردی دیگر به فارسی برگرداند. این کتاب که با ترجمه عزیز با عنوان «دوباره فکر کن» منتشرشده است تابه‌حال چهار بار در ایران تجدید چاپ‌شده است.
نقاط قوت عزیز به ترتیب زیر می باشد:

1. Relator
2. Woo
3. Self-Assurance
4. Analytical
5. Responsibility


رضا زیوی متولد 1362 هستم. از سال 1386 در کار توسعه منابع انسانی و آموزش و تحقیق در این موارد فعالیت داشته ام. 

دوره های مهارتهای برقراری ارتباط موثر و زبان بدن و تیپ های شخصیت شناسی و مواردی از این قبیل رو تدریس می کنم.


میثم منصف هستم و به عنوان یک backend developer مشغول به کار می باشم . حدود 12 سال است در حوزه برنامه نویسی و امنیت فعالیت می کنم.


محمد صمیمی از سال 1380، یکی از مدرسین با سابقه دوره های پیشرفته مایکروسافت و سیسکو به حساب می آید. تجربه کاری بالای او در زمینه مدیریت شبکه و کار در محیط های عملیاتی در کنار بیان شیوای او در ارائه مطالب، باعث شده است تا طی ساله های گذشته دانشجویان بسیاری را به بازار کار معرفی کند. پرداختن به مفاهیم تئوری در کنار  تمرکز جدی بر روی مفاهیم عملی از جمله ویژگی های دوره های او به شمار می رود.


مهدی یوسفی نژاد عطاری مدرس دوره آموزش PMBOK و داده کاوی، کارشناس مهندسی صنایع و کارشناس ارشد مهندسی صنایع  و دارای مدرک دکتری مهندسی صنایع می باشد. او بیش از سیزده سال سابقه فعالیت در حوزه مدیریت پروژه را داراست و در سال های اخیر به تدریس در حوزه های مختلف مدیریت پروژه و زنجیره تامین مشغول بوده است.