مهدی یوسفی نژاد عطاری مدرس دوره آموزش PMBOK ، کارشناس مهندسی صنایع و کارشناس ارشد مهندسی صنایع  و دارای مدرک دکتری مهندسی صنایع می باشد.


مدرس، محقق، مترجم و استاد دانشگاه
تحصيلات آكادميک وی در رشته‌ى زبان و ادبيات انگلیسی در مقطع كارشناسى و آموزش زبان انگلیسی در مقطع كارشناسى ارشد بوده است. او از ۱۳۸۳ تا به حال به شكل حرفه‌ای و عملى در هر يک از حوزه‌های فوق فعالیت می‌کند.


آیدین اسلامی، طراح و توسعه دهنده نرم افزار ، تولید کننده و مجری برنامه های علمی و آموزشی، ساکن کالیفرنیا در آمریکاست.


محمد اکبری مهندس نرم افزار و برنامه نویس IOS و توسعه دهنده و مدرس و محقق در حوزه ی نرم افزار با چند سال سابقه در این زمینه می باشد.


مهدی خالقی ، دارای مدرک کارشناسی نرم افزار است و  قریب به 11 سال به صورت حرفه ای در زمینه برنامه نویسی و تولید نرم افزار ( ویندوز ، وب ، موبایل و …) فعالیت داشته است.


بهروز جدیدی دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از اساتید دوره برنامه نویسی به زبان ++C است.او از مدرسین برتر در سال های اخیر بوده است.


ناصر کارگر ، مدرس دوره های لینوکس و سیسکو و امنیت در آموزشگاه های مختلف است و در رشته کارشناسی کامپیوتر(نرم افزار)  فارغ التحصیل شده است.تجربه آموزشی ایشان از سال 1380 با تدریس دوره مبانی کامپیوتر در دانشگاه آزاد کرج شروع شد .


حامد کوه فلاح با بیش از 16 سال سابقه کار تخصصی در زمینه تکنولوژی ویپ یکی از پیشروان فعال در این حوزه در کشور بوده است، ایشان نماینده و مدرس رسمی الستیکس و ایزابل در ایران می باشد و با بنیان نهادن پایگاه ویپ ایران و برگزاری دوره های تخصصی ویپ.

علیرضا-حمداللهی

علیرضا حمداللهی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد اقتصاد است و سال ها در زمینه طراحی وب و دیجیتال مارکتینگ فعالیت داشته است. او در حال حاضر مشغول فعالیت کاری و تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی، مجتمع فنی تهران و گروه دوران می باشد.


مجید برکاتی مدرس میکروتیک با بیش از 10 سال سابقه کار حرفه ای و بیش از 2000 ساعت تدریس دوره های بین المللی و آموزشگاهی – دارای کلیه مدارک بین المللی میکروتیک و مدارک آموزشگاهی دوره های دیگر شبکه اعم از لینوکس ، سیسکو ، مجازی سازی و … – هم اکنون سمت مدیر مسئول دیتاسنتر موزه دفاع را دارد.

فریبرز فلاح زاده

فریبرز فلاح زاده با بیش از ۱۵ سال سابقه کار در حوزه IT یکی از اساتید مطرح در زمینه امنیت است. همچنین ایشان دارای سابقه تدریس در زمینه های مجازی سازی، data center، Voice در موسسات آموزشی معتبر هستند. تجربه تدریس در زمینه های مختلف برای ۶۶ سازمان دولتی و ادارات و سازمان‌هایی همچون حراست IT کل مخابرات ایران، شرکت امن افزار شریف، شرکت دوران، سازمان فرودگاه‌ها، سازمان تنظیم مقررات و بیمه مرکزی ایشان را به یکی از برجسته‌ترین اساتید در زمینه شبکه و امنیت تبدیل کرده است.


فرشید میدانی مدرس تخصصی دوره های اکسل در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته می باشد.
وی بیش از یازده سال تجربه تدریس نرم افزار اکسل به صورت تخصصی و در سطوح مختلف را داراست. همچنین سابقه ترجمه و تالیف کتاب های متعدد از جمله سوابق آموزشی ایشان محسوب می گردد. فرشید میدانی سابقه تدریس در سازمان ها و ارگان های متعددی را نیز در رزومه خود به ثبت رسانیده است.