رمیس

شرکت رمیس در سال ۱۳۸۰ با هدف ارائه تجهیزات، راه کارها و خدمات تخصصی فناوری اطلاعات و به صورت صد در صد خصوصی تاسیس شد. رشد بسیار سریع شرکت که بنیان خود را بر استفاده از متدولوژی‌های نوین و استانداردهای بین‌المللی بنا نهاده، مدیون وفاداری مشتریانی است که مایلند برای تامین نیازمندی های جدید و بی شمار خود در زمینه های گوناگون فناوری اطلاعات از شرکت رمیس بهره جسته و از خدمات پس از فروش بی قید و شرط آن بهره مند گردند. هم اکنون شرکت رمیس در تمامی استانهای کشور دارای نماینده فعال فروش، خدمات پس­ از فروش و پشتیبانی میباشد. شرکت Remis موفق گردیده به طور همزمان رتبه ۱ را در ۹ رشته از ۱۲ رشته مورد ارزیابی شورای عالی انفورماتیک کشور کسب نماید. همچنین این شرکت در بررسی انجام شده در قالب IMI-100 در جمع ۵۰۰ شرکت برتر کشور قرار گرفته است.
مدیران رمیس بر این باورند که مخاطب ایرانی خدمات IT را تازه و به روز میخواهد؛ بنابراین بهره گیری از افراد متخصص در بالاترین سطح موجود در کشور و به طور همزمان ایجاد بستری برای رشد این افراد و انتقال دانش آنها به مشتریان، شرط موفقیت یک سازمان پویا است. رمیس در حال حاضر از همکاری بیش از ۴۰۰ کارشناس متخصص و مهندس زبده برخوردار است که علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی آکادمیک و تجربه عملی، دارای گواهینامه‌های تخصصی بین‌المللی از شرکتهای معتبری همچون Cisco, HP, EMC, VMware, Microsoft می‌باشند.
علاوه بر آن، کادر فنی رمیس پیوسته با حضور در دوره‌های آموزشی مختلف در داخل و خارج از کشور با آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات در شاخه کاری خود آشنا می‌شوند.
این شرکت از 9 سال پیش اقدام به راه اندازی مرکز آموزش های پیشرفته نمود به طور تخصصی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در حوزه فناوری اطلاعات می نماید.