دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

مرکز آموزش های عالی آزاد :

آموزش مناسب و کارآمد یکی از مهمترین عوامل زیربنایی در ایجاد جامعه‌ای توسعه یافته است. بررسي عوامل موثر بر پيشرفت جوامع مترقي نشان مي‌دهد که اين کشورها از سيستم‌هاي آموزشي توانمندي بهره برده‌اند. يکي از مهمترين اين روش‌ها که عامل بسيار مهمي در توانمندسازي و افزايش مهارت افراد جامعه در بخش‌هاي کاري و حرفه اي دارد بخش آموزش‌هاي تخصصي آزاد است .ارائه آموزش‌های متناسب با نیازهای اقشار مختلف جامعه از طرف دانشگاه‌ها و مراکز علمی به افرادی که لزوماٌ جزء دانشجویان رسمی نمی‌باشند می‌تواند شکاف‌های علمی و فرهنگی موجود بین گروه‌هاي مختلف جامعه را کاهش دهد و زمينه را براي کاربردي‌تر شدن علوم تئوري در سطح جامعه فراهم سازد.

 عصر حاضر شاهد تحولات عظیمی در نظام­های دانشگاهی به منظور هم­سویی هرچه بیشتر آنها با فرآیند توسعه اقتصادی بومي، منطقه­اي و بين­المللي است. لذا رويکرد حاکم برفعاليت­هاي آموزشي و پژوهشي، رويکردي نيازگرا در تعامل با سازمان­هاي پيراموني دانشگاه محسوب مي­شود. اين تعامل و کنش متقابل محيط­هاي دانشگاهي با بنگاه­هاي اقتصادي و سازمان­هاي بيروني، چنانچه سازمان يافته و با سازوکارهاي اثربخش همراه باشد موجب اشتغال­زايي ، بهره ­وري بيشتر از منابع انساني و غيرانساني و رفاه خواهد شد.

دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با توجه به سابقه درخشان علمی و قدمت دانشگاهی با بهره گیری از حضور اساتید و کادر مجرب و پويا، با فعال کردن اداره آموزش‌هاي عالي آزاد در سال ۱۳۹۵سعي کرده که گامي در جهت رفع نيازهاي روزافزون استان و کشور بردارد و بتواند با ارائه انواع آموزش‌هاي مورد نياز به افراد مشغول به کار در بخش‌هاي مختلف دولتي و غيردولتي، صنايع و کارخانجات و …. کمکي در جهت پيشرفت كشور انجام دهد.

دوره های برگزار شده توسط دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

Sorry, no posts matched your criteria.