آموزشگاه ارژنگ - دوره‌های آموزش آنلاین ارژنگ - دوره‌های آموزش مجازی ارژنگ
مؤسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ

آموزشگاه ارژنگ با سابقه ای درخشان در ارائه دوره های آموزش تخصصی فناوری اطلاعات فعالیت خود را ۸ سال پیش در قالب مرکز آموزش های پیشرفته رمیس آغاز نمود. برگزاری دوره های تخصصی شبکه و امنیت، توسط زبده ترین اساتید ایران که خود عمدتاً در بزرگترین پروژه های فناوری اطلاعات کشورمشغول فعالیت هستند،در آزمایشگاه های مجهز و با تجهیزات پیشرفته با استقبال کم نظیر مخاطبان روبرو شد.
درخواست های مکرر برای افزوده شدن دیگر دوره های تخصصی IT و نیز اصرار به حفظ و افزایش کیفیت برگزاری دوره ها مجموعه رمیس را بر آن داشت تا در قالبی جدید و تخصصی فعالیت آموزشی خود را ادامه دهد و به این ترتیب آموزشگاه ارژنگ متولد شد. به منظور فراهم آوردن تجربه دلچسب حضور در دوره های آموزشی تخصصی بین المللی، ارژنگ اقدام به عقد قرارداد همکاری با معروفترین برگزار کنندگان دوره های آموزشی از قبیل LPI و CIW نموده است. مهمترین و بیشترین دوره های برگزار شده توسط موسسه ارژنگ (مرکز آموزش رمیس) شامل موارد ذیل می باشند:
– دوره های سیسکو (Cisco)
– کلاسهای تخصصی اچ پی (HP)
– مایکروسافت (MCITP)
– مجازی سازی (VMware Vsphere)
– جونیپر (Juniper)
– لینوکس (LPI )
– مدیريت فناوری اطلاعات (ITIL)
– دوره های EMC
با گسترش و پیشرفت آموزش های آنلاین در دنیا و گسترش دسترسی مردم کشور به اینترنت، آموزشگاه ارژنگ اقدام به ارائه دوره های آموزش مجازی از طریق وب سایت آموزشی GoToClass.ir نمود. تا کنون آموزشگاه ارژنگ و اساتید مجرب این آموزشگاه بیش از 20 دوره به صورت آموزش مجازی در حوزه های شبکه ، برنامه نویسی و مدیریت از طریق سایت GoToClass ارائه نموده است. در ذیل می توانید دوره های برگزار شده توسط این آموزشگاه را مشاهده کنید. در تمامی این دوره ها مدرک معتبر و مورد تایید وزارت علوم از طرف موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ صادر خواهد شد.

دوره های برگزار شده توسط مؤسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ


کوچینگ یک همکاری و مشارکت بین کوچ و مراجع است؛ که در طی آن، مراجع با استفاده از تفکر عمیق و خلاقیت خود، توانایی‌های شخصی و حرفه‌ای خود را افزایش می‌دهد


داشتن مهارتهای کوچینگ یکی از شایستگی های مهم مدیران و رهبران در دنیای امروزی است.


تو این دوره یسری ابزار، نشانه و الگو به شما معرفی میکنیم و نکات بسیار حائز اهمیتی داریم در این دوره پس از گفتن اجزاء ارتباط به مهارتهای غیر کلامی که همان زبان بدن است می پردازیم و پس از اون میایم راجع به تیپ های شخصیتی به طور مفصل صحبت میکنیم .


تقریباً در هر پروژه ای لازم است که بتوانید با Git کار کنید.


PMBOK معروف ترین استاندارد جهانی در مدیریت پروژه است و رایج ترین معیار برای ارزیابی سیستم های مدیریت پروژه می باشد. در دوره آموزش PMBOK از ابتدایی ترین مفاهیم مدیریت پروژه شروع میکنیم و تا سطوح پیشرفته تر پیش می‌رویم.


دوره‌ی حاضر یک دوره‌ی گرامر زبان انگلیسی است که برای اهداف مختلف از جمله شرکت در امتحانات بین‌المللی زبان انگلیسی طراحی شده است.


پردازش تصویر یکی از علوم و تخصص های به روز و کاربردی است.


هر آن چیزی که کاربران غیر حرفه ای اکسل نیاز خواهند داشت


دوره آموزشی امنیت کاربری با کامپیوتر برگرفته از سرفصل های آزمون بین المللی CSCU تهیه شده است.


جادی در این دوره آموزشی آنلاین، سرفصل های مربوط به آزمون بین المللی (LPIC-2،201) را پوشش داده است.


در این دوره سعی شده به تمامی موارد بنیادین #C مقدماتی (متغیر ها و توابع و … ) پرداخته شود.


این دوره پایه ای ترین دوره آموزش زبان برنامه نویسی ++C است و برای افرادی که با برنامه نویسی آشنایی ندارند طراحی شده است.