مؤسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ

آموزشگاه ارژنگ با سابقه ای درخشان در ارائه دوره های آموزش تخصصی فناوری اطلاعات فعالیت خود را ۸ سال پیش در قالب مرکز آموزش های پیشرفته رمیس آغاز نمود. برگزاری دوره های تخصصی شبکه و امنیت، توسط زبده ترین اساتید ایران که خود عمدتاً در بزرگترین پروژه های فناوری اطلاعات کشورمشغول فعالیت هستند،در آزمایشگاه های مجهز و با تجهیزات پیشرفته با استقبال کم نظیر مخاطبان روبرو شد.
درخواست های مکرر برای افزوده شدن دیگر دوره های تخصصی IT و نیز اصرار به حفظ و افزایش کیفیت برگزاری دوره ها مجموعه رمیس را بر آن داشت تا در قالبی جدید و تخصصی فعالیت آموزشی خود را ادامه دهد و به این ترتیب آموزشگاه ارژنگ متولد شد. به منظور فراهم آوردن تجربه دلچسب حضور در دوره های آموزشی تخصصی بین المللی، ارژنگ اقدام به عقد قرارداد همکاری با معروفترین برگزار کنندگان دوره های آموزشی از قبیل LPI و CIW نموده است. مهمترین و بیشترین دوره های برگزار شده توسط موسسه ارژنگ (مرکز آموزش رمیس) شامل موارد ذیل می باشند:
– دوره های سیسکو (Cisco)
– کلاسهای تخصصی اچ پی (HP)
– مایکروسافت (MCITP)
– مجازی سازی (VMware Vsphere)
– جونیپر (Juniper)
– لینوکس (LPI )
– مدیريت فناوری اطلاعات (ITIL)
– دوره های EMC
با گسترش و پیشرفت آموزش های آنلاین در دنیا و گسترش دسترسی مردم کشور به اینترنت، آموزشگاه ارژنگ اقدام به ارائه دوره های آموزش مجازی از طریق وب سایت آموزشی GoToClass.ir نمود. تا کنون آموزشگاه ارژنگ و اساتید مجرب این آموزشگاه بیش از 20 دوره به صورت آموزش مجازی در حوزه های شبکه ، برنامه نویسی و مدیریت از طریق سایت GoToClass ارائه نموده است. در ذیل می توانید دوره های برگزار شده توسط این آموزشگاه را مشاهده کنید. در تمامی این دوره ها مدرک معتبر و مورد تایید وزارت علوم از طرف موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ صادر خواهد شد.