خیر.در نظر داشته باشید که فیلم ها یکی از بخش های دوره های آموزشی هستند. دوره های آموزشی GoToClass بر پایه تعامل بنا شده و این تعامل در صورت استفاده آنلاین شما از دوره محقق خواهد شد اما در صورتی که نیاز به تماشای آفلاین فیلم های دوره ها دارید می توانید از اپلیکیشن اندروید GoToClass استفاده کنید و پس از یک بار تماشای فیلم، دفعات بعدی به صورت آفلاین تماشا کنید.

لطفا توجه کنید که کلیه محتوای دوره تحت مالکیت موسسه بوده و در صورت کپی و پخش مطالب موسسه حق پیگرد قانونی دارد.

سایت طوری طراحی شده است که مانند یک دوره حضوری، هفته به هفته با دانشجو پیش می رود و پیشنهاد می شود همراه با سیستم کلاس پیش بروید و اگر در میان برگزاری یک دوره در دوره ثبت نام کرده اید، فصول آپلود شده را مطالعه کنید و خود را به کلاس برسانید.

برای دوره های مختلف متفاوت است ولی سعی شده تا محتوای دوره کمترین حجم دانلود ممکن را نیاز داشته باشند.

پیشنهاد ما سرعت حداقل ٥١٢ کیلوبیت بر ثانیه و یا استفاه از اینترنت 3G است. تلاش شده ویدیوها حداقل حجم را داشته باشند ضمن اینکه کیفیت آنها کم نشود.

در نوار بالای سایت  بخش “ثبت نام” و “دوره های من” وجود دارد و با کلیک روی هر کدام از این گزینه ها مراحل ساده و گویا در اختیار کاربران قرار گرفته است.

برای بیشتر دوره ها چند هفته ابتدایی تحت عنوان بخش های رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. این محتوا جهت آشنایی شما با روش تدریس و نوع برگزاری کلاس ها قرار داده شده و دسترسی به محتوای آن رایگان است.

در صورتی که دوره را خریداری کردید و به هر دلیلی قصد انصراف از ادامه دوره را داشتید. می بایست پیش از باز شدن محتوای هفته میانی درخواست عودت وجه خود را از طریق ایمیل به آدرس info@gotoclass.ir ارسال کنید. همکاران ما پس از بررسی درخواست شما، اطلاعات پرداخت را از شما گرفته و پروسه بازگشت وجه را به جریان می اندازند. این پروسه معمولا 5 روز کاری به طول خواهد انجامید.

شرکت در دوره های آموزش مجازی GoToClass برای هر فردی آزاد است و آزمون ورودی و یا دانش سنجی پیش از ثبت نام، برگزار نخواهد شد. سعی شده تا پیش نیاز های هر دوره در صفحه دوره ذکر شود. همچنین چند هفته ابتدایی آموزش، تحت عنوان بخش های رایگان در اختیار شما قرار گرفته و از طریق مشاهده این بخش می توانید سطح آمادگی خود را برای شرکت در دوره ها بسنجید.

چارچوب این سایت آموزشی بر مبنای تعامل دانشجویان با هم و با اساتید طراحی شده است. وجود تالارهای گفتگو و سی دی های آموزشی مربوط به دوره آموزشی، از مزایای آن است. خدمات ارایه شده به شرح زیر می باشند:

  • دسترسی به محتوای کامل دوره آموزشی طی برگزاری آن که به صورت میانگین سه ماه طول خواهد کشید.
  • پاسخ به سوالات توسط گروه برگزار کننده دوره و اساتید موسسه.
  • دریافت مدرک از موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ که مورد تایید وزارت علوم است.
  • ارتباط با کلیه دانشجویان دوره از طریق تالارهای گفتگو.
  • آزمودن سطح یادگیری توسط تکالیف و آزمونهای مستمر در طول دوره و دریافت پاسخ و توضیحات آن.

در صورتی که درخواست دریافت مدرک چاپی یا نسخه الکترونیکی (URL) مدرک (یا هر دو ) را داشته باشید. می بایست هزینه صدور مدرک را به صورت جداگانه پرداخت نمایید تا مدرک مورد نظر آماده و برای شما ارسال گردد. در مورد دوره های رایگان نیز با پرداخت هزینه دوره هر دو نسخه مدرک برای شما ارسال خواهد شد.

بله. ولی حتما باید در فروم دوره یا همان بخش گفتگو حضور فعال داشته باشید، تکالیف را انجام دهید و امتحانات میان دوره را با موفقیت پشت سر بگذارید و همچنین در آزمون  پایان دوره که به صورت آنلاین برگزار می شود حداقل نمره مشخص شده را کسب کنید. در صورت عدم موفقیت در آزمون پایانی، برگزاری آزمون مجدد در تاریخ معین شده توسط موسسه و در صورت پرداخت هزینه جداگانه، مقدور می باشد. موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ زیر مجموعه وزارت علوم بوده و مدارک این موسسه حایز بالاترین ارزش در حوزه ارزشیابی مدارک حرفه ای است.