افزایش کیفیت مدیریت با مهارتهای کوچینگ

معرفی دوره افزایش کیفیت مدیریت با مهارتهای کوچینگ

افزایش کیفیت مدیریت با مهارتهای کوچینگ

دانشجویان عزیز توجه داشته باشید دوره های رایگان شامل پشتیبانی نمی باشد و و بخش گفتگو برای چت بین دانشجویان می باشد .
داشتن مهارتهای کوچینگ یکی از شایستگی های مهم مدیران و رهبران در دنیای امروزی است. هنگامی که مدیران در نقش یک کوچ باشند آنها می توانند هم خودشان تعهد بالاتر داشته باشند و پتانسیل های تیم خودشان را حداکثر نمایند. بنابراین کوچینگ یک ابزار قدرتمند برای خلق نتایج بزرگ و مثبت برای کارکنان، رهبران و سازمان می باشد.
این برنامه با هدف معرفی کوچینگ و نقش آن در افزایش کیفیت مدیریت در هفته بین المللی کوچینگ 2020 توسط یک عضو فدراسیون بین المللی کوچینگ طراحی و اجرا شده است. در این برنامه تلاش شده است با معرفی پنج مورد از مهارتهای یک کوچ که می تواند کیفیت مدیریت شما را در محیط کار افزایش دهد، آشنا شوید.

مباحث دوره

بخش اول:

  •   معرفی فدراسیون بین المللی کوچینگ / تعریف کوچینگ

بخش دوم

  • قدرتمندترین مدیر دنیا / قدرتمندترین کارکنان دنیا

بخش سوم

  • چگونه مثل یک کوچ گوش کنید/ چگونه مثل یک کوچ بپرسید

بخش چهارم

  • چگونه مثل یک کوچ اعتماد ایجاد کنید / مثل یک کوچ هدف ایجاد کنید

بخش پنجم

  • مثل یک کوچ همراه برای اقدام باشید / تغییر ذهنیت مدیران به سمت یک مدیر در نقش یک کوچ
+نمایش

معرفی استاد دوره


عزیز میردار

عزیز کوچ تایید صلاحیت شده در سطح(Associate certified coach) ACC از فدراسیون بین المللی کوچینگ ICF می باشد و بیشتر از 400 ساعت تجربه کوچینگ با مراجعانش در زمینه های توسعه فردی، رهبری، کسب و کار، مدیریت اجرایی و ... دارد. عزیز همچنین مدرس یک برنامه آموزشی معتبر در زمینه کوچینگ است. عزیز این دوره ها را از طریق همکاری با آکادمی کوچینگ فارسی زبانان FCA اجرا می کند. عزیز بیشتر از 16 سال در زمینه مدیریت کیفیت و مدیریت منابع انسانی در سازمانهایی با فرهنگ ها و زمینه های کاری مختلف مسوولیت اجرایی داشته و با بیشتر از 50 شرکت بعنوان مدرس، ارزیاب یا مشاور در زمینه مدیریت منابع انسانی همکاری داشته است. علاقه‌مندی اصلی عزیز کسب‌وکار و ارتباطات انسانی در کسب‌وکار است و اعتقاد راسخ دارد که یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین ابعاد یک کسب و کار، دیدگاه مدیران آن نسبت به ارتباطات و شیوه همکاری افراد در آن می باشد. پیرو همین علاقه مندی در سال ۲۰۱۵ کتاب Rework را به همراه فردی دیگر به فارسی برگرداند. این کتاب که با ترجمه عزیز با عنوان «دوباره فکر کن» منتشرشده است تابه‌حال چهار بار در ایران تجدید چاپ‌شده است. نقاط قوت عزیز به ترتیب زیر می باشد: 1. Relator 2. Woo 3. Self-Assurance 4. Analytical 5. Responsibility

2 نظر در مورد "افزایش کیفیت مدیریت با مهارتهای کوچینگ"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *