دولت الکترونیک

معرفی دوره

دولت الکترونیکی به چه معناست؟ چه مزایا و معایبی می‌تواند داشته باشد؟دولت الکترونیکی، سازمانی مجازی بدون ساختمان، بناها و تجهیزات سنتی است که قادر است کلیه خدمات دولتی را به نحو احسن و در هر زمانی که نیاز باشد- به صورت ۲۴ ساعته- به کاربران ارائه دهد.

در واقع به مجموعه ارتباطات الکترونیکی بین دولت، شرکت‌ها و شهروندان، دولت الکترونیکی می‌گویند، البته به شرط آنکه همه این ارتباطات از طریق شبکه اینترنت برقرار شود

جدول زمانبندی

بخش اول آشنایی با تعاریف و مفاهیم اولیه - بخش اول
آشنایی با تعاریف و مفاهیم اولیه - بخش دوم
بخش دوم مزایای دولت الکترونیک
بخش سوم آشنایی با نمادها و مدلهای دولت الکترونیک
بخش چهارم شهر الکترونیک
بخش پنجم محدودیتها و موانع توسعه دولت الکترونیک
بخش ششم کاربردهای دولت الکترونیک
+نمایش

معرفی استاد دوره


ایمان نامجویان

ایمان نام جویان - مدرس دوره آموزش SQL - دارای  بیش از ۸ سال سابقه در حوزه فناوری اطلاعات(حوزه نرمافزار و توسعه دهندگان ، سخت افزار، شبکه و امنیت ) می باشد. در حال حاضر ایشان به عنوان کارشناس ارشد فناوری اطلاعات با شرکت ها و مراکز معتبر آموزشی در حال همکاری می باشد. هم چنین ایشان دارای تاییدیه دوره های امنیت و شبکه از سازمان کارکنان دولت می باشد.

یک نظر در مورد "دولت الکترونیک"

  1. با سلام
    یک دوره دولت الکترونیک سالها قبل به‌نام دانشگاه تهران ثبت‌نام نموده سی‌دی‌های مربوطه‌شونو هم تهیه کردیم وچند مرحله اجرایی آنلاین اونا گذروندیم اما ادامه پیدا نکرد و هدف‌دار نشد… حالا ان‌شاءالله این دوره عملیاتی وکاربردی باشه به‌امید خدا وپیگیری مستمر شما عزیزان.
    یاعلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *