تکنیک های پیشرفته فروش تلفنی

معرفی دوره تکنیک های پیشرفته فروش تلفنی

معرفی دوره تکنیک های پیشرفته فروش تلفنی

دانشجویان عزیز توجه داشته باشید دوره ها شامل پشتیبانی نمی باشد و  بخش گفتگو برای چت بین دانشجویان می باشد .

بازاریابی تلفنی به برقراری ارتباط بین فروشنده با مخاطبین اشاره دارد. این روزها حتما تلفن محل کار یا همراه شما روزانه چند بار زنگ میخورد و وقتی به آن پاسخ میدهید، بازاریاب تلفنی با سرعتی که تیر از پله خود رها میشود، از آن سوی خط رگبار واژه ها را بر سر شما خالی میکند! وقتی چند تماس این چنینی را کنار هم بگذارید متوجه میشوید که همه آن ها از یک قانون (صد در صد اشتباه) تبعیت میکنند. تنها گونه محصول (که میتواند شامل کالا خدمات و یا ایده باشد) است که تغییر کرده ولی الگوی پرزنت و ارائه در همه آن ها یکسان است.

اما چراهمه از یک روش آن هم اشتباه پیروی میکنند؟ پاسخ مشخص است آموزش ندیدن.

در این دوره علاوه بر مرور مطالب دوره مقدماتی در مورد دامهای بازاریابی-عبور از سد منشی ها-تکنیک های ختم فروش و آداب چانه زنی و شناخت الگوهای رفتاری مشتریان بحث خواهد شد.

سرفصل ها و زمانبندی دوره تکنیک های پیشرفته فروش تلفنی

عنوان

نام درس

تکنیک های پیشرفته فروش تلفنی

خلاصه ای از اصول مقدماتی فروش تلفنی

نبایدهای فروش تلفنی

شنوندگی مؤثر

اثبات توجه به مشتری

اهمیت مشتری

مقایسه مشتریان از لحاظ رفتاری

دلایل اعتراض مشتریان

تکنیک های نهایی سازی فروش

دام های بازاریابی

معضلات فروش تلفنی

چانه زنی در خرید و فروش

تکنیک F.A.B.C

جمع بندی نهایی

آزمون پایان ترم

+نمایش

معرفی استاد دوره


مهدی نجفی نهر

اینجانب مهدی نجفی نهر کارشناس ارشد مهندسی صنایع هستم. دوره های مرتبط با فروش و بازاریابی را بصورت سازمانی آموزش دیده وحدود ده سال است که در این زمینه مشغول تدریس و ارائه مشاوره فروش هستم. خودم فروش را از دهه 80 به عنوان کارشناس فروش شروع کرده و در صنایع مختلفی در این حوزه مشغول فعالیت بودم. دوره های مرتبط با فروش را بصورت مجازی در موسسات خارجی و حضوری با اساتید بنام خارجی و داخلی این حوزه گذرانده ام. پس از این مدت معتقد هستم فروش یکی از سخت ترین و در عین حال چالش برانگیز ترین شغل های دنیاست و فقط کسانی در این امر موفق می شوند که در وهله اول علاقه داشته و نگرش مثبتی نسبت به این شغل داشته باشند. دنیای فروش از نظر درآمد انتها ندارد.توصیه می کنم دوستانی که از زندگی یکنواخت خسته شده و دنبال چالش در زندگی خود هستند حتما وارد دنیای فروش شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *