من می‌خواهم را ارتقا دهم.

در این دوره اصول و مهارتهای اولیه فروش به همراه تمرینات مرتبط در اختیار دانشجویان عزیز قرار گرفته است و تلاش شده فرآیندهای پایه ای فروش مورد بحث قرار گیرد.


نرم افزار VMware Workstation برای کسانی مناسب هست که احتیاج به یک محیط آزمایشگاهی برای انجام تست های شبکه دارن، کسانی که در حال گذراندن دوره هایی مثل MCSE هستند و یا کسانی که نیاز به تست یک سرویس قبل از پیاده سازی در بستر عملیاتی دارند. در این دوره شما به عنوان یک کاربر […]


به مجموعه‌ای از روش‌های قابل استفاده بر پایگاه داده‌های بزرگ و پیچیده به منظور شناسایی الگوهای پنهان و جالب توجه نهفته در میان داده‌ها، داده‌کاوی گفته می‌شود.


فروش تلفنی، یکی  از زیرمجموعه های بازاریابی مستقیم است که در آن فروشنده، با استفاده از ابزاری به نام تلفن، خریدار را برای خرید فرآورده یا خدمات تشویق می‌کند.


دوره حاضر در جهت آشنایی با مفاهیم اصولی پایگاه داده و شناخت ابزارهای مورد نیاز برای طراحی یک بانک اطلاعاتی به صورت مقدماتی می باشد.


کوچینگ یک همکاری و مشارکت بین کوچ و مراجع است؛ که در طی آن، مراجع با استفاده از تفکر عمیق و خلاقیت خود، توانایی‌های شخصی و حرفه‌ای خود را افزایش می‌دهد


داشتن مهارتهای کوچینگ یکی از شایستگی های مهم مدیران و رهبران در دنیای امروزی است.


تو این دوره یسری ابزار، نشانه و الگو به شما معرفی میکنیم و نکات بسیار حائز اهمیتی داریم در این دوره پس از گفتن اجزاء ارتباط به مهارتهای غیر کلامی که همان زبان بدن است می پردازیم و پس از اون میایم راجع به تیپ های شخصیتی به طور مفصل صحبت میکنیم .


تقریباً در هر پروژه ای لازم است که بتوانید با Git کار کنید.


PMBOK معروف ترین استاندارد جهانی در مدیریت پروژه است و رایج ترین معیار برای ارزیابی سیستم های مدیریت پروژه می باشد. در دوره آموزش PMBOK از ابتدایی ترین مفاهیم مدیریت پروژه شروع میکنیم و تا سطوح پیشرفته تر پیش می‌رویم.


دوره‌ی حاضر یک دوره‌ی گرامر زبان انگلیسی است که برای اهداف مختلف از جمله شرکت در امتحانات بین‌المللی زبان انگلیسی طراحی شده است.


پردازش تصویر یکی از علوم و تخصص های به روز و کاربردی است.