ما که هستیم؟

ما یک تیم جوان ولی بسیار فعال هستیم که از دل موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ بیرون آمده. هر کدام از اعضای تیم، ویژگی ها و توانایی های منحصر به فردی دارند که این ویژگی ها و توانایی ها برای کل تیم ارزش افزوده ای به همراه دارد. ما با روحیه، صادق، شجاع و مصمم هستیم تا بهترین خود را برای شما به ارمغان آوریم.
چالش های جدید به ما انگیزه مضاعف میدهند تا دائما در حال بهبود باشیم. پرانرژی و پرشور و با تمام وجود تلاش می کنیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم پس انتظار و توقع خود را از ما چند گام جلوتر برده و از ما انتظاری فراتر از همه تیم های دیگر داشته باشید.

ما چه میکنیم؟

ما شما را برای ورود به بازار کار و یا پیشرفت در کار فعلی تان آماده می کنیم. راه حل های روز دنیا را در حوزه آموزش آنلاین به شما ارائه داده و با به کارگیری ابزارهای مختلف تجربه ای متفاوت از تعامل، تلاش و یادگیری را برای شما به ارمغان می آوریم.
همگام با پیشگامان آموزش دنیا، به روز ترین امکانات آموزشی را در اختیار شما قرار میدهیم تا لذت ناب یادگیری را درک کنید. ما این امکان را فراهم کردیم تا دوره های آموزشی آنلاین آزاد و پرمخاطب ( MOOC ) را به زبان فارسی تجربه کنید. اگر با اصطلاح MOOC آشنا نیستید اینجا را بخوانید.
تیم GoToClass

آرش دهقان

مدیر عامل

متخصص ارائه راهکارهای ساده برای مشکلات پیچیده
هروقت از همه جا ناامید باشی یه پشتوانه‌ای به نام آرش دهقان هست که حتما مشکلت رو حل میکنه

الهام جامعی

کارشناس آموزش و پشتیبان

پیگیر، با پشتکار و دلسوز و خوش اخلاق
هرکاری رو میشه با خیال راحت بهش سپرد و مطمئن بود که به درستی به سرانجام می‌رسه

محسن قادری مقدم

طراح سایت

خلاق، باهوش، کاربلد و از معدود برنامه‌نویسان خوش قول موجود روی کره زمین...!
همیشه یه راهی پیدا می‌کنه تا نیازهای کاربرها رو برآورده کنه

شادی خرمشاهی

کارشناس آموزش و گرافیست

خلاق، خوش سلیقه، پرانرژی و خنده رو
هر چند که کارش پر از استرس و عجله است ولی همیشه خندون و خوشرو بهترین‌ها رو انجام میده

محمدرضا ناصح

تولید محتوا

محقق، پیگیر، پیگیر و پیگیر
وقتی قرار باشه کاری رو انجام بده هر سوالی در اون زمینه داشتی میتونی ازش بپرسی، با جدیت زیاد سرچ و تحقیق می‌کنه و با پیگیری در کلاس جهانی حتما به هدف می‌رسه.

سارا والی

مسئول مدارک بین‌المللی

مهربان، دلسوز و مسئولیت پذیر
شاید بارزترین ویژگی ایشون مسئولیت پذیری باشه برای همین هم دانشجوها می‌تونن با خیال راحت بهش اعتماد کنن و سفر و آزمون و خلاصه همه کارهاشون رو بهش بسپارند.