شما میتوانید اپلیکیشن اندروید ما را دانلود کنید.
مخصوص نسخه اندروید 4.4 به بالا دانلود اپلیکیشن اندروید
ایمیل:

dehbashi.project[at]gmail.com

وب‌سایت:

علی دهباشی و معرفی Microsoft Project

از آنجایی که نرم افزار Microsoft Project یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین نرم افزارهای برنامه ریزی و مدیریت پروژه است و با بيش از بیست ميليون كاربر در سراسر دنیا، به برنامه ای كاربردی برای مديران و اعضای تیم پروژه تبديل شده است تصمیم گرفتیم تا دوره آموزشی آن را به صورت مجازی برگزار کنیم.
مخاطبین دوره آموزشی برنامه ریزی و مدیریت پروژه با Microsoft Project پس از طی مراحل آموزش به مهارت های زیر دست پیدا خواهند کرد.
– آشنایی با مبانی پروژه، اطلاعات و اصطلاحات کاربردی
– تسلط به نرم افزار
– توانایی برنامه ریزی و مدیریت زمان، هزینه و منابع پروژه
– توانایی تهیه انواع خروجی ها و گزارشات

علی دهباشی

علی دهباشی فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع و دارای مدرک بین المللی مدیریت پروژه از IPMA کانادا می باشد.

وی بیش از هفت سال سابقه حضور در طرح ها و پروژه­ های متعدد عمرانی و صنعتی را با مسئولیت برنامه ریزی و کنترل پروژه در کارنامه داشته و طی پنج سال اخیر به تدریس نرم افزارهای تخصصی برنامه ­ریزی و مدیریت پروژه (Microsoft Project, Primavera) و همچنین دوره های آموزشی امور قراردادها، شرایط عمومی پیمان و مشاوره در حوزه های برنامه ریزی، امکان ­سنجی پروژه ها و تدوین طرح های توجیهی مشغول بوده است.

بخشی از طرح ها و پروژه های اجرایی:
– طرح جمع آوری آب های سطحی، لوله گذاری و نصب انشعابات فاضلاب تهران
– پروژه های محوطه سازی، نصب و راه اندازی سامانه اعلام و اطفای حریق تصفیه خانه شهرری
– پروژه تأمین تجهیزات پالایشگاه میعانات گازی بندرعباس
– پروژه ساخت و نصب تجهیزات الکتریکی بزرگراه امام علی ع
– پروژه های طراحی و تولید سامانه های مخابراتی و راداری صنایع دانش بنیان دریایی
– پروژه احداث کارخانه در پارک فناوری پردیس
– پروژه های طراحی، تأمین و اجرای نما (مجتمع تجاری و مرکز خرید ماتیامال، مجتمع تجاری و اداری آرتمیس، بازار بزرگ ایران مال و …)

در زیر دو دوره با عنوان های آشنایی با Microsoft Project و برنامه ریزی و مدیریت پروژه با Microsoft Project را مشاهده میکنید. که دوره آشنایی با Microsoft Project دوره رایگانی است که جهت آشنایی دانشجویان با نحوه تدریس استاد و امکانات GoToClass در سایت قرار گرفته است. در دوره برنامه ریزی و مدیریت پروژه با Microsoft Project آموزش Microsoft Project به صورت کامل قرار گرفته است که شما میتوانید با شرکت در این دوره و آزمونهای آن علاوه بر یادگیری نرم افزار، مدرک مورد تایید وزارت علوم را نیز دریافت نمائید.

پاسخ دهید