مهدی خالقی


مهدی خالقی ، دارای مدرک کارشناسی نرم افزار است و  قریب به 11 سال به صورت حرفه ای در زمینه برنامه نویسی و تولید نرم افزار ( ویندوز ، وب ، موبایل و …) فعالیت داشته است.

بهروز جدیدی


بهروز جدیدی دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از اساتید دوره برنامه نویسی به زبان ++C است.او از مدرسین برتر در سال های اخیر بوده است.

ناصر کارگر


ناصر کارگر ، مدرس دوره های لینوکس و سیسکو و امنیت در آموزشگاه های مختلف است و در رشته کارشناسی کامپیوتر(نرم افزار)  فارغ التحصیل شده است.تجربه آموزشی ایشان از سال 1380 با تدریس دوره مبانی کامپیوتر در دانشگاه آزاد کرج شروع شد .

حامد کوه فلاح


حامد کوه فلاح با بیش از 16 سال سابقه کار تخصصی در زمینه تکنولوژی ویپ یکی از پیشروان فعال در این حوزه در کشور بوده است، ایشان نماینده و مدرس رسمی الستیکس و ایزابل در ایران می باشد و با بنیان نهادن پایگاه ویپ ایران و برگزاری دوره های تخصصی ویپ.

علیرضا-حمداللهی

علیرضا حمداللهی


علیرضا حمداللهی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد اقتصاد است و سال ها در زمینه طراحی وب و دیجیتال مارکتینگ فعالیت داشته است. او در حال حاضر مشغول فعالیت کاری و تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی، مجتمع فنی تهران و گروه دوران می باشد.

مجید برکاتی


مجید برکاتی مدرس میکروتیک با بیش از 10 سال سابقه کار حرفه ای و بیش از 2000 ساعت تدریس دوره های بین المللی و آموزشگاهی – دارای کلیه مدارک بین المللی میکروتیک و مدارک آموزشگاهی دوره های دیگر شبکه اعم از لینوکس ، سیسکو ، مجازی سازی و … – هم اکنون سمت مدیر مسئول دیتاسنتر موزه دفاع را دارد.

فریبرز فلاح زاده

فریبرز فلاح زاده


فریبرز فلاح زاده با بیش از ۱۵ سال سابقه کار در حوزه IT یکی از اساتید مطرح در زمینه امنیت است. همچنین ایشان دارای سابقه تدریس در زمینه های مجازی سازی، data center، Voice در موسسات آموزشی معتبر هستند. تجربه تدریس در زمینه های مختلف برای ۶۶ سازمان دولتی و ادارات و سازمان‌هایی همچون حراست IT کل مخابرات ایران، شرکت امن افزار شریف، شرکت دوران، سازمان فرودگاه‌ها، سازمان تنظیم مقررات و بیمه مرکزی ایشان را به یکی از برجسته‌ترین اساتید در زمینه شبکه و امنیت تبدیل کرده است.

فرشید میدانی


فرشید میدانی مدرس تخصصی دوره های اکسل در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته می باشد.
وی بیش از یازده سال تجربه تدریس نرم افزار اکسل به صورت تخصصی و در سطوح مختلف را داراست. همچنین سابقه ترجمه و تالیف کتاب های متعدد از جمله سوابق آموزشی ایشان محسوب می گردد. فرشید میدانی سابقه تدریس در سازمان ها و ارگان های متعددی را نیز در رزومه خود به ثبت رسانیده است.

صابر عابدی


صابر عابدی – مدرس دوره آموزش A+ – نزدیک به 15 سال سابقه کار در زمینه سخت افزار و تعمیرات تخصصی مادربوردهای pc, HP proliantبا شرکتها و سازمانهای مختلف همکاری داشته است.
 همچنین تدریس دوره های مختلفی همچون+ICDL, A   وآموزش تعمیرات  تخصصی مادربورد را در سازمانها و آموزشگاههای مختلف ارائه داده است.

پیمان هوشمندی - آموزش لینوکس

پیمان هوشمندی راد


پیمان هوشمندی راد از مدرسین رسمی دوره‌های آموزش لینوکس موسسه LPI می‌باشد. او با سابقه بیش از ده سال تدریس در حوزه فناوری اطلاعات، تجربه تدریس در حوزه های برنامه نویسی وب، شبکه و سیستم عامل را داراست. در ارتباط با این دوره نیز ایشان تمامی سطوح و سرفصل های دوره LPIC را سال هاست که در موسسات آموزشی مختلف از جمله موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ تدریس می نمایند. سابقه کار در حوزه مرتبط و بیان شیوای پیمان هوشمندی مخاطبان زیادی را جذب دوره‌های آموزشی ایشان کرده است.

روزبه آقابابایی برزگر


روزبه آقابابایی برزگر با بیش از چهارده سال سابقه فعالیت در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات از جمله شبکه، امنیت اطلاعات و مدیریت سرویس‌های IT، در جایگاه‌های متنوعی همچون مشاور، ناظر، مدیر پروژه و کارشناس ارشد به بسیاری از سازمان های دولتی و خصوصی ارائه خدمات کرده است. وی همچنین در طول دهه گذشته به عنوان مدرس دوره های مرتبط با حوزه های فوق، دوره های آموزشی مختلفی را در آموزشگاه ها و به صورت درون سازمانی ارائه نموده است.

آرش دلجو


مدرس دوره آموزش CCNA آقای آرش دلجو می‌باشد که مدارک CCNA و CCNP Routing and Switching را دارد.ایشان علاوه بر آموزش شبکه تجربه 12 سال کاری در این حوزه را دارند. آرش دلجو کارشناس ارشد برق و الکترونیک از دانشگاه پلی تکنیک امیر کبیر هستند.