علیرضا-حمداللهی

علیرضا حمداللهی


علیرضا حمداللهی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد اقتصاد است و سال ها در زمینه طراحی وب و دیجیتال مارکتینگ فعالیت داشته است. او در حال حاضر مشغول فعالیت کاری و تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی، مجتمع فنی تهران و گروه دوران می باشد.

مجید برکاتی


مجید برکاتی مدرس میکروتیک با بیش از 10 سال سابقه کار حرفه ای و بیش از 2000 ساعت تدریس دوره های بین المللی و آموزشگاهی – دارای کلیه مدارک بین المللی میکروتیک و مدارک آموزشگاهی دوره های دیگر شبکه اعم از لینوکس ، سیسکو ، مجازی سازی و … – هم اکنون سمت مدیر مسئول دیتاسنتر موزه دفاع را دارد.

فریبرز فلاح زاده


فریبرز فلاح زاده با بیش از ۱۵ سال سابقه کار در حوزه IT یکی از اساتید مطرح در زمینه امنیت است. همچنین ایشان دارای سابقه تدریس در زمینه های مجازی سازی، data center، Voice در موسسات آموزشی معتبر هستند. تجربه تدریس در زمینه های مختلف برای ۶۶ سازمان دولتی و ادارات و سازمان‌هایی همچون حراست IT کل مخابرات ایران، شرکت امن افزار شریف، شرکت دوران، سازمان فرودگاه‌ها، سازمان تنظیم مقررات و بیمه مرکزی ایشان را به یکی از برجسته‌ترین اساتید در زمینه شبکه و امنیت تبدیل کرده است.

فرشید میدانی


فرشید میدانی مدرس تخصصی دوره های اکسل در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته می باشد.
وی بیش از یازده سال تجربه تدریس نرم افزار اکسل به صورت تخصصی و در سطوح مختلف را داراست. همچنین سابقه ترجمه و تالیف کتاب های متعدد از جمله سوابق آموزشی ایشان محسوب می گردد. فرشید میدانی سابقه تدریس در سازمان ها و ارگان های متعددی را نیز در رزومه خود به ثبت رسانیده است.

صابر عابدی


صابر عابدی – مدرس دوره آموزش A+ – نزدیک به 15 سال سابقه کار در زمینه سخت افزار و تعمیرات تخصصی مادربوردهای pc, HP proliantبا شرکتها و سازمانهای مختلف همکاری داشته است.
 همچنین تدریس دوره های مختلفی همچون+ICDL, A   وآموزش تعمیرات  تخصصی مادربورد را در سازمانها و آموزشگاههای مختلف ارائه داده است.

پیمان هوشمندی - آموزش لینوکس

پیمان هوشمندی راد


پیمان هوشمندی راد از مدرسین رسمی دوره‌های آموزش لینوکس موسسه LPI می‌باشد. او با سابقه بیش از ده سال تدریس در حوزه فناوری اطلاعات، تجربه تدریس در حوزه های برنامه نویسی وب، شبکه و سیستم عامل را داراست. در ارتباط با این دوره نیز ایشان تمامی سطوح و سرفصل های دوره LPIC را سال هاست که در موسسات آموزشی مختلف از جمله موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ تدریس می نمایند. سابقه کار در حوزه مرتبط و بیان شیوای پیمان هوشمندی مخاطبان زیادی را جذب دوره‌های آموزشی ایشان کرده است.

روزبه آقابابایی برزگر


روزبه آقابابایی برزگر با بیش از چهارده سال سابقه فعالیت در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات از جمله شبکه، امنیت اطلاعات و مدیریت سرویس‌های IT، در جایگاه‌های متنوعی همچون مشاور، ناظر، مدیر پروژه و کارشناس ارشد به بسیاری از سازمان های دولتی و خصوصی ارائه خدمات کرده است. وی همچنین در طول دهه گذشته به عنوان مدرس دوره های مرتبط با حوزه های فوق، دوره های آموزشی مختلفی را در آموزشگاه ها و به صورت درون سازمانی ارائه نموده است.

آرش دلجو


مدرس دوره آموزش CCNA آقای آرش دلجو می‌باشد که مدارک CCNA و CCNP Routing and Switching را دارد.ایشان علاوه بر آموزش شبکه تجربه 12 سال کاری در این حوزه را دارند. آرش دلجو کارشناس ارشد برق و الکترونیک از دانشگاه پلی تکنیک امیر کبیر هستند.

ایمان نامجویان


ایمان نام جویان – مدرس دوره آموزش SQL – دارای  بیش از ۸ سال سابقه در حوزه فناوری اطلاعات(حوزه نرمافزار و توسعه دهندگان ، سخت افزار، شبکه و امنیت ) می باشد. در حال حاضر ایشان به عنوان کارشناس ارشد فناوری اطلاعات با شرکت ها و مراکز معتبر آموزشی در حال همکاری می باشد.

هادی شجاعی


هادی شجاعی دانش آموختۀ مهندسی سخت افزار از دانشگاه آزاد قزوین با بیش از یازده سال سابقۀ فعالیت تخصصی در زمینۀ مدیریت، نظارت و پشتیبانی شبکه و امنیت شبکه های کامپیوتری در شرکت هایی همچون مترو، راه آهن، دوران، دانشگاه آزاد اسلامی و مجتمع فنی تهران نمایندگی استان البرز و بیش از 10 سال سابقۀ تدریس دوره های تخصصی پیاده سازی، نصب و رفع اشکال شبکه های مایکروسافت و سیسکو.

دارای مدارک بین المللی MCSE 2003،MCITP 2008،MCSE2012، MTCNA، ISMS، CCNP و TMG و مسلط به طراحی، پیاده سازی و اجرای شبکه های کامپیوتریِ گسترده

حامد بنی فاطمی


حامد بنی فاطمی با بیش از پانزده سال سابقه فعالیت در حوزه شبکه های کامپیوتری، در جایگاه های متنوعی همچون مشاور، ناظر، مدیر پروژه و کارشناس به بسیاری ا ز سازمان های دولتی و خصوصی ارائه خدمات کرده است. وی همچنین در طی دوره کاری خود به عنوان مدرس دوره های سیسکو، در حوزه های: Routing & Switching – Network Design – Quality of Service دوره های آموزشی مختلفی را در آموزشگاه ها و به صورت درون سازمانی ارائه نموده است. آموزش ccnp حامد بنی فاطمی تلاشی است در زمینه گسترش آموزش مجازی و دسترسی آسان دانشجویان به این دوره آموزشی.

محمود بشاش


محمود بشاش مقالات زیادی را به زبان فارسی به تحریر آورده است که تمامی آنها در وب سایت‏های معتبر جهانی و با نام او منتشر شده‏ اند.
وی از محافل معتبر جهانی دارای گواهی‏نامه‏ های معتبری است که جنبه علمی دانش او را مورد تایید بیشتری قرار می‏دهند. علاقه به یادگیری و مطالعه نامحدود، باعث شده است تا همواره دارای اطلاعات به روز در زمینه جدیدترین تحولات دنیای اینترنت باشد و طرح ها و برنامه‏ های متعددی در فهرست برنامه های خود برای آزمون و اجرا داشته باشد.