شما میتوانید اپلیکیشن اندروید ما را دانلود کنید.
مخصوص نسخه اندروید 4.4 به بالا دانلود اپلیکیشن اندرویدتوجه داشته باشید تنها فرمتهای pdf و word به صورت پیوست ارسال می‌شوند.

بستر مجازی ارائه محتوای آموزشی

شما با بهره مندی از امکانات تعاملی edX میتوانید از طریق فروش محتوای آموزشی، درآمدی پایدار ایجاد نمایید

محتوای لازم برای هر دوره

پاسخگویی در فروم

آزمون

تمرین

جزوه

فیلم‌های آموزشی

روش اول :

دسترسی از طرف سایت به مدرس داده خواهد شد تا محتوای خود را در سایت بارگذاری نماید و پس از تایید محتوا توسط تیم کنترل کیفیت سایت، دوره برای فروش قرار خواهد گرفت. در این روش که نیاز دارد تا مدرس دانش مقدماتی در زمینه HTML دارا باشد ۶۰ درصد از فروش به مدرس تقدیم خواهد شد.

روش دوم :

پس از آماده سازی محتوا توسط مدرس، محتوا به کارشناس سایت تحویل می گردد و بارگذاری محتوا توسط ایشان صورت می پذیرد. در این روش ۳۰ درصد از فروش به مدرس تقدیم خواهد شد.

مدرس به عنوان صاحب اثر می تواند قیمت دلخواه خود را برای فروش دوره معین نماید. کارشناسان سایت نیز با توجه به شرایط حاکم بر بازار پیشنهاد خود را ارائه می نمایند اما تصمیم نهایی به عهده مدرس خواهد بود.

مدرس به عنوان صاحب اثر می تواند تاریخ شروع  هر دوره و تاریخ برگزاری های مجدد را شخصا مشخصا نماید. کارشناسان سایت نیز با توجه به شرایط حاکم بر بازار پیشنهادات خود را ارائه خواهند کرد اما تصمیم نهایی بر عهده مدرس خواهد بود. نکته قابل توجه اینکه در طول برگزاری دوره مدرس موظف به پاسخ گویی به سوالات دانشجویان در بخش گفتگو است. پس زمانی باید برای شروع دوره ها انتخاب شود که در بازه زمانی برگزاری دوره روزانه به طور متوسط ۵ الی ۱۵ دقیقه زمان صرف پاسخ دهی شود.

با توجه به اینکه دوره ها در تاریخ های معینی برگزار می شوند پس از اتمام هر دوره و پیش از شروع دوره جدید تسویه حساب با مدرس انجام خواهد شد. توجه داشته باشید در صورتی تسویه حساب انجام میشود که سهم فروش مدرس به بیش از یک میلیون تومان رسیده باشد. در غیر این صورت تسویه در پایان دوره های بعدی و زمانی صورت می گیرد که درصد مدرس به حد معین شده رسیده باشد.

صدا:

رسایی و کیفیت صدا، مهم ترین شاخص یک فیلم آموزشی است پس در محیطی بی صدا کار ضبط را انجام دهید و صدای ضبط شده را مرتبا بررسی نمایید تا واضح و بدون نویز باشد. همچنین عدم وجود صدای محیط ( صدای هوا ) بسیار حائز اهمیت است.

تصویر:

اندازه تصویر می بایست با ابعاد استاندارد ۱۰۸۰ تحویل شود. همچنین در صورتی که بجز صفحه نمایشکر تصویر دیگری ضبط شده باشد می بایست نور محیط مناسب باشد. استفاده از تصاویر تاریک و یا با نور نا مناسب اثرات بازدارنده خواهد داشت.

زمان فیلم ها :

استاندارد فیلم های آموزشی موثر، بین ۶ تا ۹ دقیقه است. پس ویدیو های خود را تا میتوانید به قسمت های کوچکتر تبدیل کنید.

جزوه :

جزوه ها باید به صورت تایپ شده ارائه شوند. در جزوه ها نکات فرار فیلم ها را بیان کنید. نکاتی که دانشجو در آینده نیاز به مراجعه و بررسی مجدد آن دارد. پر واضح است که پیدا کردن نکته مورد نیاز در جزوه به مراتب آسان تر از پیدا کردن آن در ویدیو خواهد بود.

تمرین ها :

آموزش تنها از طریق تکرار و تمرین تکمیل خواهد شد. پس در مورد مطالب بیان شده در فیلم ها تا می توانید تمرین آماده کنید. به طور متوسط تمرین های مربوط به هر ویدیو باید زمانی معادل ۱۰۰ تا ۲۰۰ درصد از زمان ویدیو را از دانشجویان بگیرد.

آزمون ها:

برای هر دوره در صورتی که موسسه امکان صدور مدرک برای دوره را داشته باشد لازم است تا دو آزمون میان ترم و پایان ترم طراحی گردد. متوسط زمان لازم برای پاسخ گویی به هر آزمون ۱ ساعت در نظر گرفته شود.

پاسخ دهی در فروم :

در طول برگزاری دوره ( از زمان ارائه اولین محتوا تا روز امتحان پایانی ) سوالات دانشجویان به صورت روزانه باید پاسخ دهی شود که برای  این کار به طور میانگین ۵ تا ۱۵ دقیقه زمان روزانه لازم است.

استفاده از بستر آموزش مجازی edX

متخصصای GoToClass بستر آموزش مجازی edX را فارسی و بومی سازی کردن و با همکاری اساتید برجسته کشور، دسترسی به محتوای آموزشی مناسب رو از هر جا و توی هر وقتی برای دانشجویای GoToClass فراهم کردن. بستر آموزشی edX که توسط دانشگاه های MITوHARVARD بنا شده، با توجه به امکانات فوق العاده تعاملی، امروز به یکی از پر طرفدار ترین بسترهای آموزش مجازی دنیا تبدیل شده که خیلی از دانشگاه ها و کمپانی های مشهور دنیا آموزش های خودشون رو از طریق این بستر ارائه می دن. خیلی از سایت های آموزشی توی کشورای مختلف با بومی کردن پلت فرم edX آموزش های خودشون رو همگام با پیشگامای آموزش دنیا پیش می برن. GoToClass هم به عنوان تنها بستر فارسی زبان edX آماده شده تا همه فارسی زبونای دنیا بتونن از امکانات edX خیلی راحت تر استفاده کنن.