شما میتوانید اپلیکیشن اندروید ما را دانلود کنید.
مخصوص نسخه اندروید 4.4 به بالا دانلود اپلیکیشن اندروید

منشور اخلاقی

سیاست همکاری

با ثبت نام در یک دوره آموزشی در GoToClass در زمره جامعه دانشجویان ما قرار خواهید گرفت. هدف GoToClass این است که برای همه فارسی زبانان با انگیزه و توانا در ایران و جهان فرصت یکسانی در زمینه تعامل درسی با موسسه آموزش عالی ارژنگ، موسسات دیگر و اساتید بنام در تمامی حوزه ها ایجاد نماید. همکاران این سامانه در راستای ارائه بهترین تجربه آموزشی، مبتنی بر تجربیات موسسات و اساتید برتر آموزشی، از طریق اینترنت تلاش می کنند. شما یکی از افراد جامعه ای خواهید بود که به GoToClass جهت رسیدن به این هدف یاری می رساند. بهره وری بالاتر از خدمات GoToClass ارتباط مستقیم با انگیزه یادگیری و پشتکار شما دارد. جهت استفاده از خدمات GoToClass  با شرایط و محتوای مشخص شده ی هر یک از کلاس ها که در ذیل به آن اشاره شده است، آشنا گردید.

تعهد نامه دانشجویان GoToClass

  • دانشجویان این دوره ها متعهد می شوند در تمامی آزمون های دوره (اعم از میان ترم و پایان ترم) بصورت انفرادی و با تکیه بر آموخته ها و توانایی های خود شرکت نمایند.
  • نام کاربری و گذر واژه که در اختیار هر یک از دانشجویان قرار می گیرد مربوط به همان شخص می باشد و وظیفه کنترل و نگهداری آن بر عهده وی است و در صورت مشاهده هرگونه تخلف طبق مقررات آموزشگاه با وی برخورد خواهد شد.
  • دانشجویان این دوره ها متعهد می شوند هیچ گونه تخلفی در جهت تغییر نتایج خود و دیگران انجام نخواهند داد.
  • دانشجویان این دوره ها متعهد می شوند پاسخ آزمون های دوره را در اختیار دیگر هم دوره ای ها قرار نخواهند داد.
  • دانشجویان این دوره ها متعهد می شوند در صورت صلاحدید اساتید دوره، با دیگر دانشجویان در سخنرانی های ویدئویی، تمرین ها، تکالیف و آزمایشگاهها همکاری کنند.
  • دانشجویان این دوره ها متعهد می شوند در صورت صلاحدید اساتید دوره، با دیگر دانشجویان درباره مفاهیم عمومی و محتوای هر دوره بحث و تبادل نظر نمایند.
  • دانشجویان این دوره ها متعهد می شوند در صورت صلاحدید اساتید دوره، ایده ها و فعالیت هایشان را با دیگر دانشجویان GoToClass جهت دریافت نظرات و انتقادات به اشتراک بگذارند.

شرایط صدور مدرک

موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ و سازمان ها و موسسات همکار، شرایط صدور مدرک پایان دوره را تعیین می کنند و در صورتیکه دانشجویی به هر دلیل حائز دریافت مدرک دوره نباشد تصمیم گیری در خصوص صدور مدرک با ارژنگ و سازمانها و موسسات همکار خواهد بود و دانشجو حق اعتراض به نتیجه تصمیم گیری را نخواهد داشت.
در صورت بروز مشکل درمراحل صدور مدرک،دانشجویان می توانند صرفاً از طریق ایمیل info@gotoclass.ir با موسسه ارتباط برقرار کرده موارد پیش آمده را اطلاع رسانی نمایند.

شرایط عودت شهریه

پس از پرداخت شهریه دوره ثبت نام شما نهایی خواهد شد و در صورت انصراف از دوره پیش از باز شدن محتوای هفته میانی، بدون هیچ قید و شرطی تمامی شهریه پرداختی عودت خواهد شد. اما در صورت عبور از نیمه دوره شرایط عودت وجه بنا بر تصمیم موسسه و یا استاد برگزار کننده دوره خواهد بود.